Petr Bende: Zpěváci v X Factoru jsou zatím strašní!

Reklama:

Stříbrný zpěvák ze soutěže Česko hledá SuperStar Petr Bende (30) vůbec nedá dopustit na pěvecké soutěže. Za svou účast v jedné z nejpopulárnější u nás se vůbec nestydí. Se zájmem proto sleduje i nejnovější amatérské pěvecké klání X Factor, nadšený z něho ale moc není.


"Hodně mi soutěž zatím připomíná SuperStar, je ale o něco zajímavější tím, že se mohou hlásit i vokální skupiny, na které jsem se moc těšil. Bojím se ale, aby výběr zpěváků, kteří se objevují v počátečních dílech, diváky neodradil. Jsou dost strašní, já bych tam dal lepší. Naskýtá se ovšem otázka, jestli se tam přihlásili a jestli tam ještě vůbec jsou…," řekl.

Na druhou stranu Petr Bende přivítal, že v přihláškách nebylo omezeno věkové rozpětí uchazečů.

"Nezastávám názor, se kterým se často setkávám, že ti starší by už měli mít víc soudnosti a neztrapňovat se na veřejnosti. Myslím si totiž, že to platí pro všechny věkové kategorii stejně. Já jejich snahu nezavrhuju. Když si chtějí zazpívat, tak proti gustu žádný dišputát," konstatoval úspěšný zpěvák, který debutoval počátkem roku i na muzikálové scéně.Poté, co Pepa Vojtek prásknul dveřmi v divadle Kalich, vystřihl si Petr Bende místo něj skvěle roli Hamleta.

"Muzikál mě vysloveně oslovil, netušil jsem, že mě to natolik pohltí," konstatoval rocker, který se až dosud o muzikály nijak zvlášť nezajímal.
Hned ale dodal, že to ovšem nic nemění na skutečnosti, že teď chystá s kapelou jarní turné.

"Duben, květen, červen. V těch třech měsících máme nasmlouvaná vystoupení po klubech, společně s Markétou Poulíčkovou. A pak už bude léto a to se moc těším na festivaly, kde rád hraju," prozradil Petr Bende své plány.

Datum vydání: 5.3.2008
zdroj: Korzo
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

magdalenka sekanino 21.2. 18:17
cau petre si fakt dobrej spevak moje sestra spiva tvoje pisnicki si fakt borec
Janka2 3.2. 19:52
a proto si myslím že je dosti smutné jak se tu lidi dohadují :-( přejte a bude Vám přáno
Janka2 3.2. 19:50
Vážené dámy a pokud jsem zamíří i páni a mají svůj názor taky dobře ,všichni co tu píšete at kladné či záporné názory si uvědomte že jsme jen obyčejně obyčejní lidé kteří přišli na svět ,a teprve potom se museli všechno učit ,a vyvíjet se .Proto si myslím že každý má sice právo na názor ,ale myslím si že Ti co píší záporně ukazují že umí smýšlet většinou negativně .Ukazujete tu svými názory jak záludní lidé dokáží být .Myslím si že každý člověk v životě něco dokázal ,at maličkost či větší čin.
Danny Jones 6.4. 16:09
Pro Karolu!!!!
A muzes mi rict,co je to,ze jsi naucila deti v rozvojovych zemch cist a psat? Kazda mama ma tohle za sebou.....Ja jsem zachranar a co? Zachranila jsem par zivotu a nedelam z toho vedu.Je to moje prace....ja zachranuju, Bende zase zpiva....je to nase vybrana profese. Vis,hudba dokaze mit docela velke lecive ucinky...a kdyz Bendeho pisnicky nekoho pohladi na dusi,tak si myslim,ze to je taky zasluha....
fanynka Péťy Bendeho 22.3. 15:13
PÉŤOVI BENDEMU NEBUDE NIKDO NADAVAT!!!!!! PÉŤA BENDE JE PROSTĚ HVĚZDA KTERÁ NIKDYNEZHASNE!!!!! I KDYŽ MÁ PÉŤA BENDE PŘÍTELKYNI ZUZKU!!!!
Besinka 13.3. 19:07
Každý má na něj svůj názor. Tak ho nikomu neberte.I mě se Petr Bende líbí. Ale komu se nelíbí tak se nelíbí. Neobviňujte ho a to. Každý má svůj názor a ten si má prosadit.
velká fanynka Péťy B 13.3. 9:06
NÁHODOU PÉŤA BENDE TOHO V ŽIVOTĚ DOKÁZAL HODNĚ!!!!! PÉŤA BENDE SICE JE HODNĚ ÚSPĚŠNÝ V ČR I NA SR!!!!!!!! JÁ PÉŤU BENDEHO STEJNĚ MILUJIU!!!!! JAKO ZPĚVÁKA I KLUKA!!!!!! MIMOCHODEM PÉŤA BENDE HRAJE V MUZÍKÁLU HAMLETA!!!! PÉŤA BENDE JE HVĚZDA KTERÁ NIKDY NEZHASNE!!!!!! I KDYŽ MÁ PÉŤA BENDE PŘÍTELKYNI ZUZKU!!!!!!
Karola 11.3. 21:41
Kašlu na vašeho Bendeho! Co dokázal???Velký kulový! Vydělává peníze tím že někde zpívá svoje zhněty a pak za to inkasuje peníze a žije si jako prase v žitě! Můžu říct, že jsem něco dokázala! Ano,já jsem něco dokázala. S červeným křížem jsem Byla v Indii, Afganistánu, Kazachstánu a podobných rozvojových zemích! Naučila jsem děti číst a psát!Vím, o čem je život. Držela jsem za ruce dítě bez nohou poté, co mu je utrhla mina! Tohle znamená něco dokázat! Utěšovat, i když víte, že jeho bitva je předem prohraná.Lidi, proberte se!!!!!!!!
Kvapi 11.3. 16:13
Je fakt, že on už má právo kritizovat, už totiž nečo dokázal. Narozdíl od nás, kteří píšeme sem. Takže bych chtěla říct těm, co ho tu kritizují, za to, že on kritizuje. Prosím Vás kritizujte až něco dokážete a budou Vás všichni znát jako ho.Až něco dokážete!Teprve pak budete mít pozici, z které můžete kritizovat.
Nechápu, jak někdo si vůbec dovolí peskovat někoho za něco, co vlastně sám dělá?Vzpamatujte se!Zameťte si nejdřív před svým prahem.
fanynka 11.3. 14:44
SAKRA UŽ DO VÁS!!!!!! PÉŤOVI BENDEMU NEBUDE NIKDO NADÁVAT!!!!!! PODIVEJTE SE TEPRVE NA SEBE A POTOM NA TY DRUHÉ!!!!!! NÁHODOU PÉŤA BENDE JE CHYTRÝ A PŘEMYŠLIVÝ ČLOVIČEK!!!!!!! PÉŤA BENDE JE VÝBORNÝ ZPĚVÁK I MUZIKANT!!!!! PÉŤA BENDE JE HVĚZDA KTERÁ NIKDY NEZHASNE!!!!! NÁHODOU PÉŤA BENDE MÁ SOUČASNOU PŘÍTELKYNI ZUZKU!!!!! A JE ŠŤASTNÝ!!!!!
terry 8.3. 19:47
Nula??? To je blbec, ne nula.Nad horú svítá, bože, větší kravinu jsem snad ještě neslyšela!
fanynka 6.3. 14:00
Péťa Bende není nula!!!!
Elison12 5.3. 22:38
Ha Ha Ha....hlavně že on je jednička.
Kokosa 5.3. 19:17
Hlavně, že on je takový mladík :-)
Avuvinka 5.3. 16:02
No hlavně,že pomlouvá ostatní,ale sám je úplná nula!
cesarie 5.3. 15:41
Bende je sympatický mladý muž..,takových víc
Jiťa 5.3. 15:34
Já taky :-D!
někdo z lidu 5.3. 14:24
já ráda Bendeho:-)
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma