Naďa Konvalinková: Zhubla jsem již 12 kilo!

Reklama:

Přední česká herečka Naďa Konvalinková je opět tou krásnou slečnou z filmu Adéla ještě nevečeřela, ve kterém muže doháněla k šílenství svou postavou, milým úsměvem a především pak svýma pomněnkovýma očima. Po nabídce od televize, aby se stala VIP tváří pořadu „Jste to, co jíte“ se rozhodla, že tato změna bude radikální a kromě změny v jídelníčku začne i řádně cvičit. Také ví, že je pro ni být takto v médiích sledovaná zavazující, a věří, že díky svému odhodlání, bude příkladem pro lidi, kteří „bojují“ s nadváhou.„Pořád mně rostla váha, takže jsem se musela rozhodnou, jak dál. Je to pro mě zásadní změna životního stylu a vše s tím související se pro mě stalo adrenalinem. Již jsem zhubla 12 kg. Hlavně si musím dávat pozor na jídelníček a pitný režim. Někdy se napiji vinného střiku, ale k tomu piji hodně vody,“ říká při jedné z procedur Naďa.

Pravidelně navštěvuje Estetické a proštíhlovací centrum Petra Clinic, kde absolvuje všechny procedury, které jí pomáhají zeštíhlet a zkrásnět."K paní Petře Řehořkové chodím již delší čas a vždy moc ráda. Pokaždé si zde perfektně odpočinu a naberu potřebné síly. Nejvíce si odpočinu při cvičení na tzv. roletě, které mně připadá jako valcha a je ohromně příjemné, zároveň si při tom odříkávám texty. Po několika ošetřeních radiofrekvenční liposukcí bylo zřetelně vidět, jak mi tuková tkáň v mých problematických partiích mizí. V pase mám o několik centimetrů méně a šaty, které jsem dříve neoblékla, mohu nyní bez problémů nosit," říká Naďa Konvalinková.

„Paní Konvalinková je naše sluníčko. Je málo osobností, které jsou tak milé a šíří kolem sebe pozitiva," říká Petra Řehořková, jež se o Naďu Konvalinkovou při jejích procedurách stará.


ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


Nechcete hubnout sami? Navštivte náš FITweb.cz!Datum vydání: 26.5.2011
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

valesovavera 3.1. 20:07
Jjsem zhubla ze 120 kg na 62 pod vedením dietologa.
CANIGOU 4.6. 21:01
UZASNA HERECKA MILA NA POHLED.
Judita 4.6. 14:12
Naděnko moc Vám fandím jste úúúúžasná
momou 31.5. 10:07
Teda to je úžasný, moc jí přeji aby se podařilo, už teď je to vidět. Prostě když se chce ......
šiška 27.5. 15:20
Tak to je jasný důkaz, že když se chce, tak to prostě jde. Opravdu se ale musí chtít,bez práce nejsou koláče.Moc jí to přeji,je to bezva herečka!
Tokamak 26.5. 19:08
Také mám Naďu moc ráda a přeji jí do života to nejlepší.. je to sluníčko :-)
vendi007 26.5. 14:57
také jsem viděla ten pořad "Jste to co jíte", všechno jí to platila Prima, jinak si myslím, že by si takové procedury také nemohla z divadelního platu dovolit :-/ paní Konvalinková byla velice milá a opravdu snaživá, moc jí fandím, aby se to dařilo dál zlepšovat, ona se divila, jak může jíst daleko víc a přitom hubne :-)
Heligon 26.5. 9:58
Škoda, že takové procedury si nemužou obyčejné ženské dovolit, hned bych do toho šla taky, musí to být děsně příjemné :) .... ano, ano, přesně tak ....
BlankaR 26.5. 8:27
Ten pořad s ní jsem zrovna viděla. Byla moc milá a veselá. Taky snaživá. Držím jí palce, aby se jí podařilo dostat do formy a cítit se skvěle.
oblinka 26.5. 7:37
Naděnko, moc vám fandím a už teď vám to nesmírně sluší. jste moje dušička a takové dluníčko pro všechny kolem. Tak úspěšně pokračujte do vysněného cíle.
Alma.. 26.5. 7:04
Je to úžasně milá a pozitivní osůbka a držím palečky, aby se jí dál její předsevzetí zhubnout dařilo :)).
Škoda, že takové procedury si nemužou obyčejné ženské dovolit, hned bych do toho šla taky, musí to být děsně příjemné :)
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma