Kateřina Kristelová: Druhé dítě už mít nebudu!

Reklama:

Začátkem září to bude rok, co moderátorka Kateřina Kristelová (31) porodila svému manželovi, českobudějovickému hokejistovi Martinovi Tůmovi (26), dceru Claudii. A protože ji přes sezonu vychovává hlavně sama a nechce se úplně vzdát své práce, dalšího potomka neplánuje."Druhé dítě v mém případě pravděpodobně nebude," svěřila se Katka. S tím, že to pár měsíců po porodu sice říká každá máma, u ní to tak ale nejspíš skutečně bude.

Jednak si chce teď užívat Claudinky a navíc to, jako každá holka, která je manželkou hokejisty, nemá ve výchově dítěte úplně jednoduché.

"Trávím hodně času sama a mít do toho ještě druhé dítě, to by bylo hrozné. Nejsem typ zelené vdovy, která by byla uklizená někde v satelitním městečku za Prahou a starala se jen o domácnost. Jsem poměrně hodně aktivní a na dvě miminka být sama prostě nemůžu. To bych nezvládla. Takže Claudinka zatím stačí," vysvětlila.

Katka i nadále moderuje jako před porodem, a proto je pro ni důležité neustále se udržovat ve formě. Kromě toho, že cvičí pilates a chodí do posilovny, si pořídila i speciální boty na tvarování zadečku.

"Sázím teď víc na pohodu, protože děláme s malou docela velké štreky s kočárkem, takže nosím hodně kecky. Proto jsem si vybrala jedny na formování zadečku. Sice nevypadají úplně tak, jak velí trend, ale myslím, že opravdu fungují. V lese mezi stromy je koneckonců jedno, co mám na nohou. Chodím houpavým krokem jako holka z Pomády," charakterizuje pohledná rodačka z jihočeského Tábora vtipně svou chůzi.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!
ČTĚTE TAKÉ: Proč je voda při hubnutí tak důležitá?

Datum vydání: 13.7.2011
zdroj: Korzo
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Heligon 8.8. 19:39
neměj ... mě je to šumák ....
momou 29.7. 8:26
Čekám třetí dítko a dalo by se říct, že si ze svého života neupírám nic, jen to přizpůsobuji dětem (4 roky a 2,5 roku) - výlety na kole nebo pěšky, cvičení, práci, ...... a dá se to úplně v pohodě zvládat. Holt není na děti, potřebuje svoje pohodlí a svůj standart, ale proč ty výmluvy?
REbeCA 19.7. 12:04
Pani hokejistova,nikdy jste mi nevadila i kdyz se do vas opirala Agata,jak jste "hloupa".....ale na kazdem šprochu pravdy trochu!Ja sama mam 2deti,manzel dela neco podobneho ,jak ten Váš/akorat není doma i několik tydnu/,chodim do práce,deti maji plno kroužku...ale jako zelena vdova si nepřipadám,a kdybych měla vice času,tak mám jěště daší dítě.To je ohlavě a ne o tom,kdo na to má nebo nemá!!!
Lindatko76 17.7. 22:12
Kdo to sakra je???
Terina 13.7. 14:10
Hm, není typ zelené vdovy uklizené někde v satelitním městečku, co se stará jen o domácnost, namísto toho je hodně aktivní. Tak tady má někdo docela slušně zavedené stereotypy a moc pěkné sebevědomí.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma