Nejkrásnější svatby roku 2011

Reklama:

Valentýn, svátek zamilovaných, nás vybízí, abychom si připoměli nejromantičtější události loňského roku. Prohlédněte si nejkrásnější svatby celebrit.

1.1. 2011 - Shania Twain a Frederic Thiebaud. Obřad proběhl na pláži v Puerto Ricu přímo na Nový rok! Country zpěvačka má již z předešlého manželství jedno dítě - devítiletého syna Eja.29.4. 2011 - Princ William a Kate Middleton. Jejich svazek uzavřel hlavní duchovní anglikánské církve, arcibiskup z Canterbury, před 1900 hosty ve Westminsterském opatství.11.6. 2011 - Zpěvačka Lily Allen (26) a Sam Cooper. Svatba se konala v kostele Sv. Jamese v Gloucestershire ve Velké Británii.16.6.2011 - Modelka Alena Šeredová a fotbalista Gigi Buffon. Svatba proběhla na pražském Vyšehradě.28.6.2011 - Jane Seymour s Jamesem Keachem. Svatební obřad i líbánky proběhly na na ostrově Moorea.4.7.2011- Průšvihářka Kate Moss a Jamie Hince si řekli své YES v kostele v Cotswoldsu.9.9.2011 - Modelka Iveta Lutovská a Jaroslav Vít. Svatba proběhla na zámku v Pardubicích.24.9.2011 Jitka Čvančarová a Petr Čadek. Svatba se konala v mělnickém kostele sv. Petra a Pavla.9.10.2011 - Sir Paul McCartney si vzal podnikatelku Nancy Shevell. Skromný obřad se odehrál na úřadě v Marylebone v Londýně.


Foto: ProfimediaČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!ČTĚTE TAKÉ:
Móda na Grammy! Jak se vám líbí modely celebrit?
ČTĚTE TAKÉ:
Fotografie! Čadek si odváží Jitku i malou Elenu domů!Datum vydání: 14.2.2012
zdroj: TT
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Estampida 12.7. 16:24
Já myslela, že je nevěstu dělá to, že nakráčí před oltář a řekne své ANO.. Nebo je to dneska jinak?? .. Protože jestli mi někdo řekne, že nejsem správná nevěsta, jenom proto, že nemám závoj (popřípadě bílé šaty nebo cokoliv jiného, co je na svatbě "standard"), asi ho pěkně s chutí kopnu!! :)) Důležitý je ten význam, proč jsem vlastně nevěsta a ne ten obal, ve kterém to odprezentuji! :))
JankaK 27.2. 15:25
z nevěst,které tu jsou vystaveny se mi nejvíc líbí Kate Middleton....ale v tom roce pro mě celkově byla nejkrásnější moje dcera :o))
reskator 18.2. 23:41
Mě se líbí Jitka
Renny 14.2. 17:33
andry....:))) svatá pravda
šiška....máte úplnou pravdu, nevěstu dělají nevěstou typově správně zvolené šaty a hlavně závoj!!! Taky mně přijdou holky - nevěsty bez závoje jako by šly na ples nebo polonézu. Já si zkoušela svatební šaty úžasné celokrajkové na ramínka, úzké a jen dole rozšířené o klasických s korzetem jsem nechtěla ani slyšet. Ježně ouha, v šatech na ramínka jsem nevypadala jak nevěsta ukdyž byly luxusní, typově mně nesedly a poslední volba byly krajkovokorzetové s čistě bohatou šifonovou sukní a bylo to ono a se závojem jasná volba :)))
andry 14.2. 16:11
Kate Moss urcite nerekla YES, nybrz I DO :))
šiška 14.2. 15:36
Klasická a nejhezčí nevěsta byla Čvančarová, ale to můj názor samozřejmě.Nevěsta bez závoje je jak děvče na ples, tam se jde také než v dlouhých šatech.Prostě nevěstu dělá krásný závoj!
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma