Česká Miss - jak to zvládla Partyšová + modely celebrit

Reklama:

Česká Miss byla opět pojata ve velkém stylu. Červené koberce čekaly na příjezd hvězd, jakými byla Claudia Cardinalová, Karel Gott, či ředitelka soutěže, bývalá miss Michaela Maláčová. O noční zábavu potom nebyla mezi celebritami a VIP hosty nouze. Claudia Cardinalová se stala nejfotografovanější a nejžádanější hvězdou večera.Nervozita z přímého přenosu byla v zákulísí znát na každém kroku. Moderátorka Gabriela Pártyšová nejenže vinou stresu a neshodám v rodině velmi hubne, ale také působila stejně jako při moderování silvestra na Primě nejistě. Před vysíláním České Miss řekla: „Je to kláda“ - a byla. Tuto roli opět evidentně nezvláda. Chvílemi se zamotala v textu, či jej zapomněla. Chyběl jí humor a odlehčenost. Stále hledala jistotu v moderátorském kolegovi Jaro Slávikovi, jehož slova byla naopak často jako břitva.

Protože si svůj nevalný výkon Partyšová zřejmě uvědomila, vyhla se médiím a hned po skončení přímého přenosu odešla s dalšími pozvanými hosty na uzavřenou soukromou party, kde flirtovala s muži a ani se příliš nebránila alkoholu.
Během reklamních spotů také nastala v sále živá diskuze, do které se zapojila i Ivana Gottová. Se svými kamarádkami hodnotila choreografii či jednotlivé soutěžící. Stále byla po boku svého manžela, který celou soutěž uvedl novým remixem písně Blues pro tebe. Manželé ihned po skončení soutěže odjeli na Bertramku. Karel Gott kvůli České Miss vynechal účast na plese, který měl korunovat svým vystoupením přesně o půlnoci.

Sálem se těsně před koncem nesla šeptanda, že vyhraje Miss s č. 14., a nakonec se také tak stalo. Vkus porotců byl velmi podobný. Tato slova potvrdila i herečka a jedna z porotkyň Eliška Balzerová, která novopečené Miss 2012 Tereze Chlebovské přišla na pódium pogratulovat.

Misky to měly opravdu vemi těžké. Pódium bylo naleštěné, takže uklouznout v obyčejných botách nebylo těžké, natož pohybovat se ve vysokých podpatcích vyžadovalo opravdu profesionální výkon. Některé s missek se po přenosu odebraly se svými partnery na after party, kde se bavily až do pozdních nočních hodin.

Podívejte se, kdo se ještě objevil na volbě Česlé Miss 2012:
Jana Bobošíková s manželemLucie Králová a Jiří ŠlégrJitka Válková a Mirek CiproPetr Vágner s manželkouJan Saudek s Pavlou HodkovouRenata LangmanováIveta Lutovská

ČTĚTE TAKÉ:
Finalistky Miss - promenáda v sexy prádle

ČTĚTE TAKÉ:
Gábina Partyšová: "Se závistí se setkávám už patnáct let."ČTĚTE TAKÉ:
Horoskop na duben 2012Datum vydání: 2.4.2012
zdroj: Alka Hájková
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Alma.. 6.4. 14:03
Já viděla ani ne poslední pulhodinu a na mě to pusobilo dost odfláknutě a lacině. Nelíbilo se mi ani tu chvíli moderování a když vyhlásili Miss, nechápala jsem, že to je jako všechno??
Nehezké!! viděla jsem kousíček po mnoha letech a mám zažité, že když už ta trapárna existuje, že alespoň byla první a druhá vícemiss a Miss si sedla na trun atd.
Prostě se mi to nelíbilo a i holky nebyly že bych jako řekla wau!! odlíčit je, jsou to až na postavu tuctovky z ulice!
Edge 5.4. 18:11
Bylo to fajn.Neni nadto napjatě sledovat a pak zkritizovat.:-)
momou 2.4. 16:23
Jak to nesleduji, tak jsem aspoň nakoukla ........ co to bylo? Holčiny hezký, ale mě už přijde jedna jak druhá .... a moderátoři !!!
da-da-2 2.4. 14:10
mě se nejvíc líbilo: "Dvoudenní zájezd pro 16 osob do Thajska....":-)
A to bylo asi všechno:-(
avonoz 2.4. 14:09
Nevkusné Bobošíkové jsem se normálně lekla :)
Já už taky Miss x let nesleduju, chtělo by to nějakou změnu...
Irena900 2.4. 14:03
souhlasím, vůbec se mi to nelíbilo, moderátoři jak úplní začátečníci, prostě tentokrát slabota.
amalka15 2.4. 13:11
Celkově mě moderní pojetí miss nenadchlo,už ho pár let nesleduji,chaotické,jen na efekt,nápln chabá,nové tituly miss ....,miss....?žádní duchaplní hosté,moderátoři ouvej...ty otázky?Letos moderátorka jak začátečnice spletla číslo miss,nevěděla co říct,napjatá,bez jiskry a šarmu,sory
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma