Míša Maurerová se vdala. Manžel už chce třetí dítě!

Reklama:

Michaela Mauerová si po desetiletém soužití vzala otce společných 3letých dvojčátek, Magdalenky a Pepy, Milana Kožíška. Z fotografií bylo na první pohled poznat, že si romantickou svatbu oba novomanželé užívali.
Na zámek Zbiroh bylo pozváno 125 dospělých a 25 dětí, pouze z nejbližších přátel a příbuzných. Mezi pozvanými přáteli jsme viděli Štěpánku Duchkovou, Ester Janečkovou, Vlastu Korce nebo Jakuba Vágnera.
Obřad proběhnul za nádherného počasí v zahradním altánu, za hudebního doprovodu Ave Maria. Ihned po obřadu všichni účastníci vypouštěli balonky se vzkazy a přáními.

Poté se odebrali do Muchova sálu na slavnostní oběd. Ve večerních hodinách se hosté přesunuli do zámecké restaurace a griloval se např. divoký kanec. Je zajímavostí, že veškerá vína byla ze strání ženicha a nevěsty a podle kmitání číšníku všem chutnala. Zážitkem pro všechny byl obrovský ohňostroj a hlavně děti si užívaly, že mohly pořádně flámovat.A co nám sdělila právě vdaná paní Kožíšková? „Metamorfóza z Maurerové na Kožíškovou, o to se postarala Veronika Benešová, která dovedla za 4 dny ušít nádherné bílé šaty, a Bára Nevidská ze studia Sunface, která mě dokázala nalíčit tak, abych vypadal jako vyspalá, spokojená, najedená, šťastná, odpočatá a nenervozní nevěsta. Pro mě to byla svatba snů, sice jsem měla zpočátku nervy, ale pak jsem si to opravdu užila.

Nemám ráda ceremonie, ale my to pojali jako jeden velký mejdan, na kterém se rodinný kruh uzavřel. Dříve to bylo 3 Kožíškové a jedna Maureová - a teď jsme Kožíškovi všichni. Tak i já si toto jméno mohu napsat na dveře. Také je dobré, že nyní nebudou lidé tápat, zda jsme partneři, nebo jsem slečna. U nás se v zásadě nic nezmění. Naše rodina vždy dobře fungovala a nyní jsme nahlas vykřičeli, že se máme rádi a že spolu chceme být.

Jak mně manžel sdělil, přeje si nyní, abychom měli ještě jedno manželské dítě, když naše dvojčátka jsou nemanželská. Doma prý teď budu muset více poslouchat a méně mluvit, což u mě bude náročné, a víc vařit, když jsem manželka.
Musím říci, že vše bylo fajn, že si všichni udělali čas, který jsme strávili s lidmi, které máme rádi, počasí jsme si tam nahoře objednali, dokonce i fotbalovou výhru.“Foto:hermína.cz


ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!Rádi vaříte a hledáte inspiraci? Navštivte Recepty.czDatum vydání: 18.6.2012
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Lucinka_1984 26.6. 15:15
Míše moc sluší ty šaty. Takové bych si nikdy nemohla dovolit! Opravdu výborná volba!
ludena 22.6. 20:04
líbí se mi oba, přeji hodně štěstí
Ivy1 21.6. 11:39
souhlasím, moc jim to všem slušelo, nadchla mě jednoduchost a dokonalá elegance, takové svatební šaty jsem nečekala a jsou skvostné, a jejich děti přesně k rodičům, moc pěkné, moc..... přeji jim všem stálou spokojenost a ten milý úsměv co má Míša na tváři napořád....
JankaK 20.6. 7:19
mě se tihle dva moc líbí,nevěsta Míša má nádherné šaty,ještě víc se mi líbily šaty Jany Bernáškové-takové krásně křehké,jak to má být....zato třetí nevěsta ze stejného svatebního víkendu Zdenka Belas u mě propadla na celé čáře,ale to není podstatné,hlavně,že se líbila ona sama sobě....štěstí a lásku přeji všem třem nevěstám stejně :o))
*Monik* 19.6. 18:16
Já jsem vždycky hotová, jak maj ty jejich dvojčátka rozdělenou podobu. Chlapeček po mamince a holčička po tatínkovi...taky máme holčičku z umělého oplodnění, a je celý tatínek, tak by to chtělo toho klučíka ;)
Jinak nevěsta nádherná,ty šaty jsou naprosto dokonalé. Ženich je ženich a rodinka kouzelná :)
finetta 19.6. 8:47
Heligon -k tobě se fakt hodí jen ono "svatá prostoto".
nevěstě a ženichovi přeji, aby ta jejich pohádka končila: a žili šťastně až do smrti
ovčí.babička 18.6. 21:21
Tak tohle je nádherná nevěsta
Heligon 18.6. 17:39
komu to sluší ? - vždyť ten chlap je vošklivej !!!!!!! máte oči ????
masenka 18.6. 15:31
Moc jim to sluší, dvojčátka jsou taky pěkná :)
Pedrosaa 18.6. 13:05
Moc jim to sluší..
arašídka 18.6. 13:05
Všem to moc sluší. Rodince přeju hodně štěstí, zdraví a spousty lásky :-D
BlanchR 18.6. 12:30
Sluší jim to. Míša je štíhlá jako laňka.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma