Holmesová se odstěhovala od Cruise poté, co požádala o rozvod

Reklama:

V den, kdy americká herečka Katie Holmesová (33) podala žádost o rozvod s hercem Tomem Cruisem (49), učinila i další významný krok. Odstěhovala se i s dcerou Suri (6) do vlastního bytu a najala si právníky.Katie se spolu s dcerou odstěhovala do nového bytu v New Yorku.

Evidentně šlo o předem dobře naplánovaný krok, protože jejich nové obydlí je blízko školy, kam Suri chodí na gymnastiku, a dalších míst, která mají obě rády.

Tom podle informací listu People zůstává i nadále na Islandu, kde pracuje na filmu Oblivion.

O důvodech rozchodu slavného páru panují různé dohady, ale mezi ty nejčastější patří hypotéza, že Holmesové vadí Cruisova oddanost scientologické církvi.

A bojí se, jaký dopad by tato sekta mohla mít na život jejich společné dcery. Potvrzeno je, že Holmesová žádá, aby Suri byla svěřena výhradně do její péče.
Cruise, kterého vývoj událostí zřejmě zaskočil, se prý už rozhodl, že žádost o rozvod podá v Kalifornii, kde by měl mít největší šanci dosáhnout společné péče. Právníka podle nejnovějších informací ještě nenajal.

Zato Katie již má dva renomované právní zástupce. Allana Mayefskyho, který již dříve zastupoval celebrity v těžkých rozvodech, a Jonathana Wolfea, známého analýzami předmanželských smluv a experta na odhalování skrytého majetku v rozvodovém řízení.
Oba právníci již potvrdili, že herečku budou zastupovat.


ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


ČTĚTE TAKÉ:
Horoskop na červenec

Datum vydání: 2.7.2012
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

MedvidekPu 3.7. 0:26
Mě se k sobě moc nehodili od začátku,ona je úplně jiný typ a moc mladá.
Jinak měřím 179cm a malej chlap se za mnou otočí vždycky....a nedej bože,když mám ještě podpadky :-D Jedna věc je,že se jim líbí vysoké ženy a druhá,že těch malých na ně totiž moc nezbylo,malá si ráda vybere muže 190cm
vlkova37 2.7. 21:10
a slizkej :D
vlkova37 2.7. 21:10
se divím, že už to neudělala dávno, já ho nemám ráda, je divnej :D
ludena 2.7. 17:00
já nevím proč si malí chlapi hledají vyšší ženy.. a nedivím se ji.. taky bych od něho odešla..jeho víra by mi vadila.. myslím, že snědl placentu, že ? Kanibal :-))Jen je škoda, že stačili z dcery udělat rozmazlené dítě..
muertel 2.7. 15:10
Konečně! Media o tom psala hned po svatbě.. U nich to byla jen otázka času, kdy se to stane skutečností.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma