Dcery Demi Moore nechtějí, aby se k nim matka přiblížila

Reklama:

Vztah mezi herečkou Demi Moore (49) a jejími dcerami Rumer (23), Scout (20) a Tallulou (18) se zhoršil natolik, že dívky zvažují žádost o soudní zákaz styku.Poměr mezi dcerami a matkou prý po sérii hádek dospěl do "bodu zlomu". Dívky veškerý kontakt s matkou už před řadou týdnů přerušily, ale Demi se je neustále snaží kontaktovat.

"Rumer, Scout a Tallulah vážně zvažují žádost o zákaz styku. Chtějí, aby je Demi nechala být. Jasně jí vysvětlily už před několika týdny, že s ní nechtějí mluvit, ale ona se je pořád snaží kontaktovat. Pořád jim volá a mailuje, nechává uplakané vzkazy a prosí je, aby jí zavolaly. Holky už toho mají dost," řekl reportérům serveru RadarOnline zdroj z rodiny.

Dívky jsou si prý vědomy toho, že jde o drastické opatření, a neberou to na lehkou váhu, ale chtějí už trochu klidu a nepřejí si s matkou mluvit.
Jednou z příčin hádek prý bylo i to, že Demiiny dcery zůstaly v přátelském vztahu s Ashtonem Kutcherem (34), bývalým manželem Demi, který ji podváděl.

Není však jasné, zda zákazu styku mohou dosáhnout, i kdyby o to žádaly. Právní expert vysvětluje: "Člověk nemůže dostat soudní zákaz styku vůči matce, která se vám snaží volat. Kdyby to tak bylo, skončilo by u soudu hodně, ale opravdu hodně lidí."

Demi je ze ztráty kontaktu s dcerami, které má z manželství s Brucem Willisem (57), zničená. Zdroj dodává: "Je dočista zdrcená. Se Scout, Rumer a Tallulou už nemluvila celé týdny. Neodpovídají na její telefonáty, maily ani textovky. Vrátila se do práce a snaží se držet se nad vodou, ale tohle je pro ni opravdu těžké."Foto: Profimedia.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Jaký vliv mají na vaši váhu - práce, vztahy a děti?

ČTĚTE TAKÉ:
Prevence. Víte, na co máte nárok?

Datum vydání: 19.7.2012
zdroj: Korzo
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Louisa 29.7. 10:11
A nebo může být chyba v Demi, ne?

jedna má pacientka také nemluví se svou matkou - od puberty jí máma neřekla nic jiného, než že je tlustá, ošklivá a hloupá, s každým klukem ji rozeštvala, málem jí rozbila manželství... Tak paní velmi omezila styky s matkou, a babičku jejím dětem dělá teta...

Ona ta pravda asi bude někde uprostřed...
dulisek 24.7. 16:34
Rozmarýna:
domluvit ale sukovicí.
dulisek 24.7. 16:31
Lucisek 23

přesně popsáno,máte naprostou pravdu.
Škoda facky kterou jim nedali hajzlíkům rozfrcaným.Vydědit je to by čučely.
Lola 21.7. 18:51
kdyz ona Demi ma velice panovacnou povahu.a v novinach se stejne pravdu nedozvite.to vi jenom oni co se opravdu stalo,ze to tak dopadlo jak to dopadlo.je vyborna herecka v praci ma disciplinu ,ale s tim hubnutim to trosku prehani.
aranois 21.7. 11:54
jo jak se kolikrát maminky chovají ke svým dcerám že berou jenom tu starší a mladší je na vedlejší koleji ,mohla se přetrhnout když byl tatínek nemocní a po smrti se tam nastěhuje sestra a je za hvězdu:-(((
lucisek23 20.7. 15:08
Dat poradne pres drz.. a bude klid...poradne spratky si vychovali!Je mi Demi lito,ale co chteli to maji.Bruce jako tata by mel zakrocit a nedovolit to co se u nich deje!
janicka1 19.7. 18:35
nesuďme, pokud neznáme pozadí. Existují i krkavčí matky. Sice tady se to nezdá, ale kdo ví, co se tam dělo. Taky to může být jen kachna s cílem zvýšit uvadlou popularitu.
šiška 19.7. 18:19
Je toho hodně co slyším a spousta VIP řekla v telce že nemluví s rodičema už několik let. Generační problémy mezi rodičem a dítětem je něco děsnýho ale je to v hodně rodinách co vím.Většinou se usmíří až když dojde k nějakému neštěstí v rodině.Život je tak děsně krátký a ještě se v něm trápit.Nedivím se, že je Demi zničená když jí všechny 3 dcery ignorují.Mě by to zabilo, jenže se neví co a jak to je po pravdě,že.
BlankasKubíčkem 19.7. 16:02
na to nemusíte být celebrita, aby se k vám děti chovali takto... Moje teta např. svou matku nezdraví už cca 15 let. Babička jí vychovala 2 děti, prala, žehlila, vypravovala do školky, v zimě jim chodila zatápět, aby se ze školy a z práce vrátili do tepla, když byli na dovče krmila psa a zalívala kytky, no poklad... a teď? tetka jde se psem, potká mámu, pes k ní běží, protože jí zná a ona ho stáhne za vodítko, div ho neuškrtí, když má babču potkat před domem, radši zaleze do auta a ohne se pod sedačku, že něco hledá, na Vánoce a ni narozeniny se u ní nestaví, babička jim poslala vánoční dárky a oni je vrátili, že od ní nic nechtějí... šla své dceři popřát k narozeninám a strýc jí nepustil dovnitř, ať jde domů... Takhle se chovají k mámě obyčejný lidi v Čechách, takže nějaký rozmazlený slečinky v Americe mě vůbec nepřekvapujou....
rek11 19.7. 14:50
fotka mluví za vše,nosánky nahorua ta nalevi je jista uplne .-)) njn nekdy dat vse se úplně nevyplácí a upřímě bych nechtěla být v kůži Demi,ani trochu.....asi bych začala vyděděním :-D
avonoz 19.7. 13:01
Tak to je hrůza! Dokázala bych pochopit (co teda slyším od jiných lidí), že nechtějí s matkou mluvit ( i když se taky divím, že hned všechny, nesouloží s tím kačerem? :))), ale to jde přece v dnešní době docela dobře zařídit - změnit si číslo, mejla....
Milea 19.7. 12:19
Nevím, proč se pohádaly mezi sebou, ale je to dost divné, že všechny tři jsou proti matce. Rozmazlené jsou a basta...
Rozmarýna 19.7. 12:13
Pěkné spratky vychovali. Bruce by jim měl domluvit.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma