Další britský skandál: Nahá Vévodkyně Kate na dovolené

Reklama:

Časopis Closer přinesl sérii fotografí, na kterých je obnažená manželka prince Williama, Catherine. Po večírkových eskapádách Harryho je to další rána pro konzervativní královskou rodinu.Fotografie byly pořízeny minulý týden, kdy královský pár pobýval na jihu Francie. Zatímco manželé vypadají na snímcích spokojeně a užívají si slunce, královně a konzervativní Británii se pravděpodobně obrázky z dovolené příliš líbit nebudou.

William a Kate momentálně cestují po Asii a o snímcích se dozvěděli až nyní.
Není tajemstvím, že by si oba přáli počít dítě. Je tedy jasné, že pokud se chce královna Alžběta brzy dočkat urozeného vnoučete, bude muset leccos překousnout a ponechat manželům volnost a prostor pro intimní chvíle. Respektovat by to však mohli i paparazzi.

Celá věc bude mít s velkou pravděpodobně právní dohru.Foto: Profimedia.cz
ČTĚTE TAKÉ:
William a Kate touží po dětech. Jak velkou chtějí mít rodinu?

ČTĚTE TAKÉ:
Princ Harry řádil nahý a sestřenice Kate nafotila snímky pro Playboy
Datum vydání: 14.9.2012
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

londonM. 4.12. 12:51
Drahousci,ziji dlouha leta v Uk..a neverte vsemu,co pisi ceske noviny..v Uk dokonce,existuje status,ze vsechny info,o kralovske rodine,museji bejt v tisku pravdive,overene,jinak jinak tisk by zaplatil velmi vysoku pokutu ktera by je polozila..britove nejsou tak konzervativni,jako si mysli zbytek sveta! To mohu jen vyvratit!Naopak,cesky narid by se mihl ucit odnich,ziji dle hesla,zij a nechej zit..a demokracie,je zde zna na kazdem kroku,a neni to jen slovo! A i k tehle iformaci,se postavili super,kazdy rika,ze je to vec Kate,byli na dovolene...a jsou to take jen lide..a kralovska rodina,k tomu musela zaujat nejaky postoj,kdyz se to zverejnilo..nic nenafukuji,naopak,ale museji se chovat,dle protokol,byt i na negativni informaci!a dle neho i reagovat..franc.novinarka dobre vedela,ze dela velkou chybu a zverejnila fotky,ktere zajimaji zbytek sveta,ale britove to berou,jak to berou:-)
a mimochodem,Kate je krasna,mlada zena a i ty nadra ma primerene,ke sve stihle postave..kdyz uz tu o tom nekdo psal...at ma male,ci velke..ma i neco v hlave..coz s krasou,je malo kdy,dohromady,devcata,
kiburi 27.9. 11:36
Vévodkyně se v tomto případě píše s malým v.
Zebruška 24.9. 22:12
Já myslím, že si z toho jen královská rodina udělala sama zbytečný skandál, měli to prostě přejít a bylo by, nebylo by pak už o čem psát :-) Kate není určitě naivní a ví, že je mimořádně sledovaná osobnost, a jistě jí bylo jasné i to, že někdo ji uvidí a takovou příležitost si prostě někdo nenechá ujít - zkrátka si myslím, že s tím mohla na jisto počítat, ale zřejmě jí to zas tolik nevadilo, jinak by si pozor dala a nebyl by v tom problém (já se třeba nahoře bez neopaluju nikdy a to nejsem známá osobnost, ale vadilo by mi, kdyby mě tak uviděl třeba někdo, kdo mě zná z práce apod., ale to každý vidí jinak a dnes je to už jeho věc, protože postoj společnosti k tomu je tolerantní). No a co - jí to nevadilo, že ji někdo na veřejnosti uvidí nahoře bez, nikomu se tím neublížilo a kdyby celá rodina k tomu zaujala postoj typu "je to jen její rozhodnutí, jak se opaluje na soukromé dovolené", nebylo by co řešit a za dva dny by o tom už nikdo nevěděl. Čím víc to rozviřují, tím víc z toho sami dělají aféru.
sas 22.9. 10:24
Vždyť tam nic není !
Margarita 18.9. 19:37
A trapný je ten,kdo po takových záběrech lační.No a co?Tak si odložila vršek,děje se něco?Změní se něco?Až lidi přestanou po takových věcech bažit,tihle fotoreportéři přijdou o práci.
Zdena65 17.9. 17:42
Taky mě to jaksi nešokuje, no tak je vyfotili...
Na druhou stranu oba vědí, že mají své postavení a tím pádem je jasné, že mají fotografy za každým rohem co číhají na jakékoli záběry. V podstatě smutný život.
Pidryduše 15.9. 20:40
Chudák Kate,aby se z ní nestala druhá uštvaná Diana.
Měly by mít určitá místa,kde by bylo špehování zakázáno a mohli si užít alespoň trošku soukromí.
To že jsme viděli její prsa nám stejně chleba nezlevní a každý z nás,jistě očekával,že nějaká má
BlankasKubíčkem 15.9. 9:52
Kdyby jim šmejdi dali pokoj... tohle je ale opravdu humus, měli je dát k soudu a sedřít z nich kůži, aby si příště dali pozor... není něco jako ochrana osobnosti, souhlas se zvěřejněním a tak? Nebo jsem naivní :-))
masenka 15.9. 8:35
ana.mor: už se miminku spekuluje, Kate pila vodu, no to je něco, ach jo
ana.mor 14.9. 19:44
ona má prsa? :)
Bohužel musím souhlasit s masenkou jsou to lidi, kteří si nemůžou ani dloubnout do nosu, aniž by je u toho někdo nevyfotil nebo nešmíroval, to musí být hrozný život. Snad se jim brzy zadaří děťátko!
IZZY 14.9. 19:28
Ha Kate má prsa... informace století... bez ní bych dnes fakt asi neusla :o))).
Asi je okurková sezona...
PUPÍNA 14.9. 18:56
nemá se za co stydět, postavička ham ham a ty novináři jsou opravdu .........
Durga 14.9. 18:37
Připomnělo mi to jednu pohádku:"Když je někdo princezna..."

Já především nechápu cirkus kolem nahoty. .
masenka 14.9. 18:01
Jsou to jen a jen chudáci, kteří nemohou udělat anikrok bez toho, aby měli novináře za p****í
Alma.. 14.9. 17:45
Ježiši no a co jako?? !!!
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma